Zetsu-Info

31. prosince 2008 v 22:24 | saya uchiha
Zetsu (ゼツ) je záhadný ztracený ninja z Trávové vesnice. Mnoho o něm zatím není známo, jen že je velmi oddaný Akatsuki, ve které pracuje hlavně jako špion. Kolem jeho hlavy je speciální past, která vypadá jako mucholapka, a jak se zdá tak tato past obaluje i zbytek jeho těla. Zetsu má žluté oči bez panenek. Na pravém malíčku nosí prsten se znakem 亥, což znamená kanec. Pravá strana jeho obličeje a těla je černá, zatímco levé strana je bílá. A jak se zdá, tak Zetsu má rozdvojenou osobnost (možná proto je jeho tělo dvoubarevné). Bílá polovina jeho tváře mluví v manze jen v Katakaně (typ japonské abecedy), zatímco černá strana jeho tváře používá Kanji (čínské znaky) a Kanu (oba typy japonské abecedy). A také to vypadá, že obě poloviny mohou rozmlouvat mezi sebou. Dokonce se občas i liší v názorech, jako třeba když se rozhodovalo, jestli přijmout Tobiho jako náhradu za mrtvého Sasoriho.


Zetsu má schopnost sloučit se zemí, stromy a dalšími rostlinami, což mu umožňuje cestovat velmi rychle na dlouhé vzdálenosti. Jako jediný člen Akatsuki byl schopen se pohybovat během pečetícího obřadu při získávání Shukaku. Proto během tohoto obřadu mohl působit jako hlídka. Kromě toho, že je špion, pracuje také Zetsu pro Akatsuki jako ninja lovec. Pokud Vůdce Akatsuki použije své Shouten no Jutsu (technika Změny tvaru), tak je vždy Zetsu vyslán, aby odklidil mrtvoly těch, kteří byli pro tuto techniku použiti. Zajímavý je způsob, kterým Zetsu odklízí mrtvoly. Vždy je pohltí ve své pasti a pozře, Zetsu je totiž kanibal. Zetsu také získal zpět Sasoriho prsten.
Zetsu nemá žádného partnera, Tobi byl Zetsuovým podřízeným, do té doby než byl po Sasoriho smrti přijat jako právoplatný člen Akatsuki. A jak se zdá, tak členové Akatsuki se chovají k Zetsuovi jako k nadřízenému, ale možná jen proto, že Zestu často jedná přímo na rozkazy Vůdce Akatsuki. Zetsu byl porvé vidět po zápase mezi Narutem a Sasukem (na konci první série), který v utajení pozoroval. (spoiler) Později se objevil, až když Akatsuki odebrala Gaarovi Shukaku, kdy varoval členy Akatsuki, že se blíží tým Kakashi a tým Gai.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama