Prosinec 2008

Ze silvester...Hahaha

31. prosince 2008 v 22:28 | saya uchiha
Mno tak toto je silvester,aspon ze mam moju sestru ktorou som neni pohadana a a pocitac aj notebook.Mno nam dosla nasteva a fotrik a mamicka ma nutia aby som isla od pocitaca,inak ho mam zakazany,rada by so mtu bola s vami ale nejako musim ist aby som tu mohla aj potom byt!Tak sa drzte a dufam ze vam vide krajsie sulvester ako mne!
A este neviete kdo vymyslel silvester???lebo pridem k nemu do domu a ho brutalne ho zavrazdim!!!!!!

Zetsu-Info

31. prosince 2008 v 22:24 | saya uchiha
Zetsu (ゼツ) je záhadný ztracený ninja z Trávové vesnice. Mnoho o něm zatím není známo, jen že je velmi oddaný Akatsuki, ve které pracuje hlavně jako špion. Kolem jeho hlavy je speciální past, která vypadá jako mucholapka, a jak se zdá tak tato past obaluje i zbytek jeho těla. Zetsu má žluté oči bez panenek. Na pravém malíčku nosí prsten se znakem 亥, což znamená kanec. Pravá strana jeho obličeje a těla je černá, zatímco levé strana je bílá. A jak se zdá, tak Zetsu má rozdvojenou osobnost (možná proto je jeho tělo dvoubarevné). Bílá polovina jeho tváře mluví v manze jen v Katakaně (typ japonské abecedy), zatímco černá strana jeho tváře používá Kanji (čínské znaky) a Kanu (oba typy japonské abecedy). A také to vypadá, že obě poloviny mohou rozmlouvat mezi sebou. Dokonce se občas i liší v názorech, jako třeba když se rozhodovalo, jestli přijmout Tobiho jako náhradu za mrtvého Sasoriho.


Hidan-info

31. prosince 2008 v 22:19 | saya uchiha
Hidan je ztracený ninja z neznámé vesnice a je také druhý nejnovější člen organizace Akatsuki. Je v týmu společne s Kakuzem, i když z toho není vůbec nějak nadšený. Kakuzu má trpělivost s Hidanovým zdlouhavým stylem boje a jeho rituály, ale Hidan Kakuzu nesnáší už jen proto, že Kakuzu bojuje výhradně kvůli penězům. Navzdory tomu jejich tým stále drží pohromadě a oba dva jsou velmi zruční a umí skvěle využívat své silné stránky k získání výhody nad nepřítelem. Narozdíl od ostatních členů Akatsuki, Hidan nemá jejich vůdce v lásce a vůbec ho nerespektuje. Hidanův prsten má znak Santai (třetí úroveň).


Kisame Hoshigaki-info

31. prosince 2008 v 22:15 | saya uchiha
Hoshigaki Kisame (干柿鬼鮫) je hledaný ninja ze Skryté Mlžné Vesnice a je partner Itachiho Uchihy. Oba se prvně objevili krátce po té, co Orochimaru zaútočil na Listovou Vesnici. Plánovali unést Naruta, ale Jiraiya jim to překazil. Itachi později prohlásil, že to ještě nebyl správný čas na únos Naruta a že Naruta chytí, až bude Naruto lépe vycvičen. Na rozdíl od ostatních dvojčlenných týmu z Akatsuki, vychází Kisame se svým partnerem dobře.

Konan-info

31. prosince 2008 v 22:13 | saya uchiha
Konan je nejbližší přítelkyně Peina. Byla v týmu Jiraiyi. Když Jiraiya přišel do vesnice Skryté v děšti, potkal tam tři děti Konan, Nagata (Pein) a Yahika (omlouvám se, nejsem si jistá přesností tohoto jména). Jiraiya se rozhodl, že je bude nakonec učit jutsu. Konan se specializuje na "boj s papírem". Jednoduše používá papír a vytváří z něj nejrůznější věci pomocí jutsu.

Sasori-Info

31. prosince 2008 v 22:11 | saya uchiha
Sasori, také známý jako Sasori z Červeného Písku (赤砂のサソリ - Akasuna no Sasori), byl ztracený ninja ze Skryté Písečné vesnice a také to byl velmi silný ninja loutkař. Písečnou vesnici opustil před 20 lety. Proč, to se neví. Po té se připojil k Akatsuki a jeho prvním partnerem byl Orochimaru. Po Orochimarově odchodu z Akatsuki se jeho partnerem stal Deidara. Deidara si Sasoriho velmi vážil. Sasori se prvně objevil v části nazvané Záchrana Gaary. Sasori pomáhal Deidarovi v jeho misi, při které měl unést Gaaru z Písečné vesnice. Během této mise bojoval Sasori s Kankurem, kterého Sasori témeř zabil a zničil mu všechny loutky (tyto loutky Sasori navrhl). Poté, co byl Gaara doručen do sídla Akatsuki, působil Sasori jako zadní voj pro zbytek Akatsuki. (dál pokračuje super-spoiler) Díky tomu

Pein-Info

31. prosince 2008 v 22:09 | saya uchiha
  1. Stav v Akatsuki: Vodca
  2. Prsteň: "nič", "nula"
  3. Umiestnenie prsteňa: Pravý palec
  4. Partnerka: Konan (Doposud jediná známá žena v Akatsuki)
  5. Prvýkrát spomenutý: Kapitola 238; Naruto epizóda 135
  6. Prvé vystúpenie: Kapitola 254; Naruto shippuuden epizóda 10

Tobi-Info

31. prosince 2008 v 22:05 | saya uchiha
Tobi (トビ), dříve podřízený Zetsuho, (spoiler) se stal pravým členem Akatsuki po Sasoriho smrti. Teď nosí stejný prsten jako Sasori před ním a také zaujal jeho místo jako týmový partner Deidary. Protože si nikdy nesundává svou masku, jeho pravá identita zůstává stále utajena. Jeho maska je velmi zvláštní. Zakrývá celou jeho tvář kromě jeho pravého oka. Není jasné jaké jsou Tobiho speciality, protože nikdy není vidět jak bojuje. On a Deidara přemohli Tříocasého démona (三尾, Sanbi), ale vůbec nebylo vidět, že by Tobi bojoval kromě toho, že velmi rychle utíkal po

Skade beriem info o postavach...

31. prosince 2008 v 22:03 | saya uchiha
Nechce sa mi pri vsetkych tyk clankoch uvadat zdroj tak tu vam ho davam.Zdroj na postavy z inich anime a akatsuki ci Tsunade a jiraiyi beriem z blogu:super-n-a-r-u-t-o.blog.cz

Deidara-Info

31. prosince 2008 v 21:59 | saya uchiha
Když už k nám tedy konečně dorazil Shippuuden, nebude od věci blíže si představit asi tu nejzajímavější z nových postav. A nebude to nikdo jiný než uprchlý renegát z Iwagakure a obávaný člen organizace Akatsuki - Deidara. Poprvé se s ním střetáváme ve druhé epizodě, kdy se svým kolegou Sasorim, kterého z úcty tituluje "Mistře", míří ke Skryté Vesnici Písku.

Itachi Uchiha-Info

31. prosince 2008 v 21:54 | saya uchiha
Uchiha Itachi se narodil 9. června, na začátku série Naruto mu bylo mezi 17-18 lety. Itachi je 175,2 cm vysoký a váží 57,1 kg. Má černé vlasy a oči, když používá Sharingan (dědičná vlastnost klanu Uchiha), tak jsou jeho oči červené. Akademii dokončil jako nejlepší student už v sedmi letech, v osmi letech ovládl Sharingan, v deseti letech se stal Chuuninem a ve třinácti byl se stal vůdcem ANBU skupiny ve Skryté Listové Vesnii. Nyní je Nukenin (ztracený ninja) a zločinec třídy S. Je členem organizace Akatsuki. Itachi je jediná známá žijící osoba, která ovládala Mangekyou Sharingan. Itachi řekl Sasukemu, že když bude schopen získat Mangekyou Sharingan, tak osoby, které to mohou používat, budou celkem tři.

L info-Death Note

31. prosince 2008 v 21:50 | saya uchiha
Podobně jako Raito je i L nesmírně inteligentní, ba přímo geniální. Zatímco však Raito to vše umocňuje svým vystupováním, L spíš naopak svým chováním degraduje. XDDD
L je hodně excentrický a kloubí se v něm zvláštní směsice genia a hravého dítěte. L vůbec působí dojmem, že se sám o sobe neumí postarat, stačí se podívat na jeho oblečení a věčně bosá chodidla. Ono něco pravdy asi na tom bude, protože vyrůstal ve zvláštním sirotčinci, tuším, že někde v Anglii, spolu s dalšími podobně geniálními dětmi, kde se opatrovníci podle mého zaměřovali spíš na rozvoj jejich talentů a schopností, než na přípravu na obyčejný život venku.
Už jako hodně mladý byl začleněn do několika vyšetřování, kdy komunikoval s vyšetřovateli skrze intercom v notebooku, který přinášel Watari, Lův společník a opatrovník, jenž na veřejnosti vystupoval maskovaný, takže bylo naprosto nemožné zjistit Watarovu, nebo dokonce potom Lovi, identitu.
L se stal rychle mezi policejními organizacemi, nehledě na národnost, známý a zabýval se jen případy, které upoutaly jeho pozornost. A všechny nakonec vyšetřil. Osobně mám za to, že L sám neřeší případy kvůli touze překazit zločincům jejich činnost, spíš to bere jako hru, výzvu. Ano, určitě nějaké to povědomí, co je špatné a co dobré, má, ale neřekla bych, že to je oním hnacím motorem.
A právě Kirův případ ho nesmírně zaujal. Nakonec se mu podařilo díky prvním dvoum obětem Kiry a pokusem s medii zjistit, že Kira je v Kantu v Japonsku a stejně tak vyvodil, že Kira bude s největší pravděpodobností nějak ve spojení s policií, tedy NPA.
Nakonec to byl právě Raito, na koho mu nejlépe seděl profil Kiry, jenže všechny logické důkazy byly proti. Takže se začal držet blízko Raita v touze tu hádanku rozluštit. Během vyšetřování si Raita oblíbil, koneckonců, i když to na první pohled rozhodně nevypadá, uvnitř jsou si dost podobní. Sám prohlásil, že Raito je jeho prvním přítelem...

http://gladness-san.blogspot.com zdroj

Raito Yagami alias Kira info-Death Note

31. prosince 2008 v 21:49 | saya uchiha
Jak už jsem se zmiňovala výše, Raito je ten všemi respektovaný obdivovaný typ, který si příliš k tělu nikoho nepouští. Ke všem se chová stejně mile, ale tak nějak rezervovaně. Mimo to už na první pohled působí mnohem dospěleji než jeho vrstevníci, jeho vystupování je naprosto dokonalé a zároveň sebevědomé.
Krom toho, že se Raito bez ustání objevuje na prvním místě v celonárodních zkouškách, tak jako mladší vyhrával šampionáty v tenise. Dobrovolně tenisu nechal s tím, že se musí připravovat na univerzitu.
Jeho rodiče jsou na něj pochopitelně pyšní a mladší setřička ho zbožňuje. Zatímco jeho matka je ženou v domácnosti, otec pracuje jako policejní detektiv. K Raitovi se chová víc jako rovný k rovnému než jako otec k synovi. To je zapříčiněné právě Raitovou neobyčejně vysokou inteligencí a pomocí, jakou poskytuje otci s jeho případy - Raito vždy přijde s nějakým novým úhlem pohledu, který napomůže vyšetřování.
Raito je hodně znechucen lidskou společností, tedy hlavně vysokou zločinností a vůbec některým lidským jednáním, dílem kvůli tomu se také hodlá stát ředitelem NPA. Když se mu do rukou dostane Death note s nadpřirozenou mocí, neváhá uskutečnit svoje plány na novou utopii i za cenu toho, že by jeho duše měla jít do pekla.
Náhle vysoká úmrtnost na srdeční zástavu mezi zločinci celého světa neuniká pozornosti veřejnosti a tajemný mstitel, vrah, dostává přezdívku Kira.
Raita čeká velké překvapení, když mu bývalý majitel Death notu, Shinigami Ryuuk, sdělí, že ho žádný postih za používání Death notu nečeká, protože je teď právoplatně Raitův, takže si s ním může dělat, co chce. Raitovi už nic v jeho cestě nebrání...
Nutno dodat, že když Raito zabil své první dva lidi, tak to moc lehce nenesl. Moc Death notu ho děsila, stejně tak váhal, jestli vůbec má právo něco takového udělat. Nakonec se logicky přesvědčil, že když už takovou mocí disponuje, tak proč ji nevyužít k dobrému a že v jeho rukou bude taková ohromná síla nejbezpečnější. (Není nad logické odůvodňování... XDD)
Jak plyne manga, tak se mění i sám Raito. Čím odhodlaněji za svým snem jde, tím více ztrácí na lidskosti a začíná být víc a víc bezohledný a chladnokrevný. Lidé, i z blízkého okolí, pro něj nejsou ničím více než figurkami, které mu pomůžou k jeho cíli.
Řekla bych, že jediná osoba, kterou Raito tak nějak respektoval a nějak se ho dotkla, byl právě L. Koneckonců právě on ho dlouhou dobu podezříval, že je Kira. Každopádně i to málo z respektu a sympatií, jež k Lovi cítil, vzalo pro honbou za novou utopií za své.

zdroj http://gladness-san.blogspot.com

Co je Manga???

31. prosince 2008 v 21:46 | saya uchiha
Manga (japonsky 漫画) je japonský styl malby či kresby. Charakteristické pro tento způsob malby jsou sebejisté tahy, čisté linky, disproporčně zobrazené postavy, méně barevných přechodů na úkor šrafování, z detailů velké výrazně vykreslené oči, malý špičatý nos. Nejčastěji se využívá v kreslení komiksů a typických japonských televizních seriálů a filmů - v takovém případě mluvíme o anime. V případě pornografie, ke které má ale běžná manga celkem daleko, se hovoří o hentai. Nejčastějšími náměty mangy jsou školní prostředí, vztahy, japonské dějiny, samurajové, nindžové a mytologie, boje a násilí, andělé a démoni aj. V japonštině existují ještě další slova pro komiks: gekiga, komikkusu, tobae. Jejich významy se liší, nicméně manga je nejobecnější.

zdroj:tu